• задоволство

  задоволство

 • брзина

  брзина

 • Квалитет

  Квалитет

 • R & D

  R & D

 • тим

  тим

Избрана Производи

Кингдао Chen'an Машини копродукции, Ltd лежи во Jimo зона на градот Кингдао, еден познат за кинески брендови и меѓународни Пиво во Шандонг за односи со јавноста, Кина.

Нашата компанија има предности на R & D и производството на ПЕТ опфаќа опрема и напредна технологија води индустрија. Имаме ПЕТ голема брзина опрема покривање жица, ПЕТ покриваат жица опрема и покривање на жица само за идентитет на опрема.

Нови пристигнувања